czwartek, 11 sierpnia 2011

Blog of Change

Witam. Idea bloga, w którym pojawiały by się artykuły o Inwazji wyszła już dawno, oczywiście brak czasu i wrodzone lenistwo, sprawiły, że wszystko opóźniło się niemiłosiernie. Skoro się jednak zabrałem, jakoś to trzeba będzie ciągnąć. Będę się starał zamieszczać tu dużą część moich przemyśleń, tak o obecnej mecie, jak i bardziej ogólnych, czasem połączonych z retrospekcją. W miarę możliwości pojawią się też raporty turniejowe, czy grywane aktualnie talie opatrzone komentarzem. Na pewno też spoilery z moim skromnym zdaniem. Zdaję sobie sprawę, że wyrocznią w tych kwestiach nie jestem, postaram się jednak w miarę rzetelnie o Inwazji gadać. Także, zapraszam do czytania i komentowania mając nadzieję, że komuś się to przyda/spodoba/nie spodoba/cokolwiek.

pozdr

2 komentarze:

  1. Bardzo fajny pomysl. Zawsze dodatkowe zrodlo wiedzy od dobrego gracza, dla jednych bedzie to bardzo pomocne, inni maja lekka lekture. Zachecam do pisania, bede sledzil.

    OdpowiedzUsuń
  2. Extra pomysł - zapoznałem się już oczywiście z twoimi wpisami i wszystkie bez wyjątku są genialne! Robisz kawał dobrej roboty, tylko tak dalej.

    OdpowiedzUsuń